KODĖL

KAIP

KUR

KAIP

Administratoriaus skyrimo procedūra

Balsavimo raštu biuletenius ir informacinius raštus, kuriuose paaiškinama kaip vyksta namo administratoriaus pasirinkimas, būsto savininkai gaus asmeniškai į pašto dėžutes voke, kuris bus pažymėtas Vilniaus miesto savivaldybės antspaudu. Gavę balsavimo raštu biuletenius, gyventojai turės nuspręsti, kurį administratorių pasirinkti ir užpildyti balsavimo raštu biuletenį. Vilniaus miesto savivaldybės administracijos parengtas balsavimo raštu biuletenis yra su Vilniaus miesto savivaldybės administracijos žyma. Balsavimo raštu biuleteniai gražinami seniūnijai, kurios teritorijoje yra daugiabutis namas paštu, įmetant į balsadėžes įrengtas seniūnijoje ar el. paštu (adresai pateikiami balsavimo raštu biuletenyje), arba galima atnešti, pateikti paštu Vilniaus miesto savivaldybei (Konstitucijos pr. 3, LT-09604, Vilnius).

DĖMESIO:
Informuojame, kad Vilniaus savivaldybės darbuotojai po daugiabučių namų butus ir kitas patalpas nevaikšto ir jų savininkų neagituoja pasirinkti konkretaus administratoriaus. Jeigu susidursite su tokia situacija – nedelsdami praneškite savivaldybei el. p. e.vicemeras@vilnius.lt. Vilniaus miesto savivaldybė jau kreipėsi į Prokuratūrą, kad administratorių rinkimų procedūros vyktų sklandžiai ir sąžiningai, todėl bet koks dokumentų klastojimas bus baudžiamas įstatymų nustatyta tvarka.

GALIOJANTIS BALSAVIMO RAŠTU BALSAVIMO BIULETENIS

  • Balsavimo teisę turi tik butų ir kitų patalpų savininkas. Kiekvieno buto ir kitų patalpų savininkas turi po vieną balsą;
  • Jeigu butas ar kita patalpa nuosavybės teise priklauso keliems savininkams, jiems jų susitarimu atstovauja vienas asmuo.
  • Kai patalpų savininkas yra juridinis asmuo, balsavimo raštu biuletenį pasirašo juridinio asmens vadovas arba teisės aktų nustatyta tvarka jo įgaliotas atstovas.
  • Kai patalpų savininkas yra fizinis asmuo, balsavimo raštu biuletenį pasirašo savininkas arba notarine tvarka įgaliotas asmuo. Įgaliojimas (kopija) pridedamas prie užpildyto balsavimo biuletenio.
  • Balsavimo raštu biuletenyje turi būti įrašytas balsavusio asmens vardas, pavardė ir parašas, nurodant pasirašymo datą!!!

NEGALIOJANTIS BALSAVIMO RAŠTU BALSAVIMO BIULETENIS

  • Neužpildytas;
  • Nepasirašytas ar pasirašytas neturint įgaliojimo ( pvz. pasirašė šeimos narys, bet ne savininkas);
  • Grąžintas ne vėliau balsavimo raštu biuletenyje nurodytos grąžinimo datos;

Seniūnijų adresai:

Seniūnijos pavadinimas Adresas ir el. paštas
Antakalnio seniūnija Antakalnio g. 17, LT-10312 Vilnius
Antakalnis@vilnius.lt
Fabijoniškių seniūnija S. Stanevičiaus g. 24, LT-07102 Vilnius
Fabijoniskes@vilnius.lt
Grigiškių seniūnija Vilniaus g. 6, Grigiškės, LT-27101 Vilniaus m. sav.
Grigiskes@vilnius.lt
Justiniškių seniūnija Rygos g. 15, LT-05245 Vilnius
Justiniskes@vilnius.lt
Karoliniškių seniūnija Loretos Asanavičiūtės g. 20, LT-2050 Vilnius
Karoliniskes@vilnius.lt
Lazdynų seniūnija Erfurto g. 29, LT-04220 Vilnius
Lazdynai@vilnius.lt
Naujamiesčio seniūnija Odminių g. 3, LT-01122 Vilnius
Naujamiestis@vilnius.lt
Naujininkų seniūnija Dariaus ir Girėno g. 11, LT-02170 Vilnius
Naujininkai@vilnius.lt
Naujosios Vilnios seniūnija Gerovės g. 1, LT–11201 Vilnius
Naujojivilnia@vilnius.lt
Panerių seniūnija Žalioji a. 3, LT-02232 Vilnius
Paneriai@vilnius.lt
Pašilaičių seniūnija Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius
Pasilaiciai@vilnius.lt
Pilaitės seniūnija Vydūno g. 20, LT-06205 Vilnius
Pilaite@vilnius.lt
Rasų seniūnija Žemaitijos g. 9, LT-01134 Vilnius
Rasos@vilnius.lt
Senamiesčio seniūnija Odminių g. 3, LT-01122 Vilnius
Senamiestis@vilnius.lt
Šeškinės seniūnija Šeškinės g. 30, LT-07157 Vilnius
Seskine@vilnius.lt
Šnipiškių seniūnija A. Juozapavičiaus g. 10A, LT-09311 Vilnius
Snipiskes@vilnius.lt
Verkių seniūnija Kalvarijų g. 156, LT-08207 Vilnius
Verkiai@vilnius.lt
Vilkpėdės seniūnija Savanorių pr. 49, LT-03130 Vilnius
Vilkpede@vilnius.lt
Viršuliškių seniūnija Rygos g. 15, LT-05245 Vilnius
Virsuliskes@vilnius.lt
Žirmūnų seniūnija Žirmūnų g. 143, LT-09128 Vilnius
Zirmunai@vilnius.lt
Žvėryno seniūnija Odminių g. 3, LT-01122 Vilnius
Zverynas@vilnius.lt

ARBA

Vilniaus miesto savivaldybė Konstitucijos pr. 3, Vilnius

Balsavimas raštu laikomas įvykusiu, jeigu per butų ir kitų patalpų savininkų:

  • pirmąjį balsavimą raštu balsavo daugiau kaip 50 procentų visų daugiabučio namo butų ir kitų patalpų savininkų;
  • pasirinktu administratoriumi laikomas asmuo, už kurį per butų ir kitų patalpų savininkų pirmąjį balsavimą raštu balsavo daugiau kaip 50 procentų visų daugiabučio namo butų ir kitų patalpų savininkų; Jeigu butų ir kitų patalpų savininkai administratoriaus nepasirenka, savivaldybės vykdomoji institucija administratoriumi skiria daugiausia balsų per butų ir kitų patalpų savininkų balsavimą raštu surinkusį asmenį.

Jeigu pirmasis butų ir kitų patalpų savininkų balsavimas raštu neįvyko, antras balsavimas raštu laikomas įvykusiu, jeigu per butų ir kitų patalpų savininkų balsavimą raštu balsavo ne mažiau kaip 1/4 visų butų ir kitų patalpų savininkų.

Pasirinktu administratoriumi laikomas asmuo, už kurį per butų ir kitų patalpų savininkų antrą balsavimą raštu balsavo daugiau kaip 50 procentų balsavime raštu dalyvavusių butų ir kitų patalpų savininkų, tačiau ne mažiau kaip 1/4 visų butų ir kitų patalpų savininkų. Jeigu butų ir kitų patalpų savininkai administratoriaus nepasirenka, savivaldybės vykdomoji institucija administratoriumi skiria daugiausia balsų per butų ir kitų patalpų savininkų balsavimą raštu surinkusį asmenį.

Jeigu ir pakartotinis balsavimas raštu neįvyks – administratorių savo nuožiūra paskirs savivaldybė atsižvelgdama į įmonės administravimo įkainį, administravimo patirtį ir pasirengimą teikti paslaugas. Daugiabučių namų administratoriai bus paskirti penkeriems metams.

.



Vilniaus savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Kodas Juridinių asmenų registre 188710061
Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius
Tel. (8 5) 211 2000, trumpasis nr. 1664
Faksas (8 5) 211 2222
El. paštas e.vicemeras@vilnius.lt