Biuletenis ir jo pildymas

DUK

Rezultatai

Informacija apie pretendentus

Informacija

 

 

Vilniaus miesto savivaldybė nuo 2018 m. spalio 15 d. iki lapkričio 5 d. organizuoja kartotinius administratorių rinkimus tuose namuose, kuriuose gyventojai per pirmąjį balsavimą raštu administratoriaus nepasirinko. Tai paskutinis kartas, kai vilniečiai turi galimybę kartu susitarti ir nuspręsti, kas prižiūrės jų daugiabučius namus. Siūlome pirmiausia susipažinti su informacija apie pretendentus ir išsirinkti tinkamiausią administratorių. Visa detali informacija apie balsavimą kartu su balsavimo biuleteniu atkeliaus tiesiai gyventojams į namus – pašto dėžutes.

 

 

Balsavimo raštu biuletenyje prie norimo pretendento pažymėkite ,,X“. NEPAMIRŠKITE įrašyti savo vardą, pavardę ir būtinai PASIRAŠYKITE, nurodydami pasirašymo datą. Balsuoti gali tik patalpos SAVININKAS. Negaliojančiais laikomi neužpildyti ir (ar) patalpų savininkų nepasirašyti biuleteniai.

 

 

Biuletenį turite per nustatytą laiką sugrąžinti jame nurodytais grąžinimo būdais:

  • išsiunčiant užpildytą, pasirašytą ir nuskenuotą el. paštu balsavimas@vilnius.lt;
  • siunčiant paštu Konstitucijos pr. 3, Vilnius;
  • atvykus į Savivaldybę;
  • pateikiant savo seniūnijai.

 

 

Pažymime, kad savininkų teisės nėra varžomos, nustatant, koks būtent asmuo turi grąžinti balsavimo raštu biuletenį, tačiau primygtinai prašome nemesti užpildytų balsavimo biuletenių į administratorių pašto dėžutes. Patalpų savininkai turi būti apdairūs ir atidūs siekdami tapti tikraisiais savo daugiabučių namų šeimininkais.

 

 

Informuojame, kad Vilniaus savivaldybės darbuotojai po daugiabučių namų butus ir kitas patalpas nevaikšto ir jų savininkų neagituoja pasirinkti konkretaus administratoriaus.

 

 

Per kartotinį balsavimą pakanka, kad tik ¼ patalpų savininkų vieningai išsirinktų pretendentą, ir Savivaldybė jų pasirinktą pretendentą paskirs Jūsų namo administratoriumi. Gyventojams patiems nepasirinkus administratoriaus, jį privalės parinkti Savivaldybės administracija. Dėl klausimų, susijusių su šiuo balsavimu, galite kreiptis el. paštu balsavimas@vilnius.lt.

 

 

Jei savo pašto dėžutėje neradote balsavimo biuletenio ar jį pametėte nuo 2018 spalio 22 d. galėsite jį atsispausdinti čia.
Vilniaus savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Kodas Juridinių asmenų registre 188710061
Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius
Tel. (8 5) 211 2000, trumpasis nr. 1664
Faksas (8 5) 211 2222
El. paštas e.vicemeras@vilnius.lt